Dynamické přeceňování

Úspěšná cenotvorba se neskládá z jednoho "magického" algoritmu, ale je složena až z desítek cenových stategií, které jsou navzájem provázány. Naše služba podporuje jednoduchým přetažením aplikování nových strategií tak, aby bylo možno vytvořit komplexní celek. Chcete produkty zdražit pokud Vám dochází skladová zásoba? Chcete v průběhu dne několikrát přecenit a vyhodnotit nejlepší odchylku od trhu, kdy dosahuje největší ziskovosti? Je to možné a hlavně vždy máte k dispozici zpětnou analýzu vašich zisků.

Cenová analýza konkurence

Vyhodnocení a zdokonolovaní

Hlídejte ceny pomocí denních reportů

Ceny konkurence, objednávky, návštěvnost

Všechny tyto údaje jsou stěžejní pro přesnou cenotvorbu. Z tohoto důvodu jsme vytvořili vlastní měření návštěvnosti, které neagreguje data jako google analytics. Pravidelně také stahujeme ceny konkurence a ihned přeceňujeme. Pokud dochází k propadům prodejů v průběhu dne dokážeme na tento trend reagovat a znovu přeceňujeme.

Analýzy

Každá cenová strategie má základ v cenových analýzách. Díky našemu in-memory analytickému řešení dokážeme vytvořit téměř jakýkoliv report, který se aktualizuje v průběhu dne. Díky flexibilním analýzám pro zákazníka pravidelně vyhodnocujeme sílu brendu jeho obchodu a tyto informace promítáme do cenových strategií. Jak postupně obchod získává nové zákazníky měníse s tím i dynamicky cenová strategie a je možně postupně zvyšovat ceny.

Nespokojte se s kompromisy

Dělejte cenotvorbu jako bohaté e-shopy, vyžadujte kvalitu a spolehlivost. ZDARMA Vám poradíme a navrhneme nejlepší řešení pro Váš e-shop.