Analýza konkurence

Analýza konkurence Vám zobrazí aktuální i historická data, na výběr máte desítky kombinací grafů, které lze snadno editovat. Díky našim analytickým službám získáte potřebné informace o konkurenci snadno a rychle. Získáte informace nezbytné pro správnou volbu cenové strategie a její dodržování.

Analyzujte cenové chování konkurence

Navrhněte svoji cenovou strategii

Hlídejte ceny pomocí denních reportů

Jak přeceňuje konkurence?

Identifikujte, kolik procent produktů konkurence přeceňuje každý den a jak distribuuje ceny. Z našich reportů se také dozvíte, zda reaguje na Vaše kroky nebo je stále "slepá".

Denní reporting

Denně aktualizujeme milióny produktů přímo z internetových obchodů. Zákazník tak získává vždy aktuální ceny produktů. Tyto produkty jsou přesně spárovány a automaticky zasílány na product managery pomocí přehledných excelovských reportů. Aktuální data jsou dostupná také přes webové rozhraní a obsahují i křivku vývoje cen konkrétních produktů u konkurence. K integraci do Vašeho interního systému lze využít naše automaticky generované XML soubory.

Nespokojte se s kompromisy

Dělejte cenotvorbu jako bohaté e-shopy, vyžadujte kvalitu a spolehlivost. ZDARMA Vám poradíme a navrhneme nejlepší řešení pro Váš e-shop.